• Nie przegap! Rabat 5% na wszytko. Wpisz w koszyku zamówień kod: plus5


Jak usunąć naklejkę ze ściany
Jak odkleić naklejki ze ściany

Folie samoprzylepne używane do naszych naklejek są zoptymalizowane pod względem stosowania jako naklejka na ścianę.  Dobrane tak, aby solidnie przylegały do klejonej powierzchni a zarazem były przyjazne w demontażu. Krok po kroku przeczytasz jak odkleić naklejkę od ściany bez uszczerbku dla niej.

czytaj całość »
Mapy Świata - Technika mocowania
Mapy Świata - Technika mocowania

Każdą z map możesz wydrukować w trojaki sposób. Do dyspozycji masz: mapę papierową, mapę płócienną, wykończoną drewnianą listwą oraz mapę drukowaną na fototapecie. W tym artykule skupimy się na metodzie montażu każdej z wybranych opcji materiałowych.

czytaj całość »
Naklejki na ścianę - Technika naklejania
8.jpg

Jak nakleić naklejkę na ścianę domowym sposobem? Przeczytaj nasz poradnik jak zrobić to krok po kroku a z pewnością Twoja naklejka znajdzie się tam gdzie powinna.

Nasze naklejki doskonale sprawdzają się zarówno na jasnych jak i ciemnych powierzchniach dzięki opracowanej technice i precyzyjnemu cięciu po krawędzi grafiki. Efektem tego są powstające często spore elementy naklejek o bardzo nieregularnych kształtach, które wydawać się mogą skomplikowane w aplikacji, szczególnie przy braku doświadczenia i specjalistycznych przyrządów. Przygotowaliśmy je jednak w taki sposób aby nawet najmniej doświadczony aplikator mógł zostać bohaterem swojego domu:)

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.