• Nie przegap! Rabat 5% na wszytko. Wpisz w koszyku zamówień kod: plus5


Obrazy i plakaty - Technika mocowania
Obrazy i plakaty - Technika mocowania

Obrazy i plakaty - Technika mocowania

Jeżeli chcesz nadać aranżacjom nutkę indywidualizmu, nie bój się eksperymentować z dekoracjami. Ułatwi Ci to bogaty asortyment, w którym znajdziesz zarówno nowoczesne, jak i klasyczne oraz abstrakcyjne motywy graficzne w postaci obrazów i plakatów. Każdą z grafik tej kategorii możesz wydrukować na kilka sposobów. Do dyspozycji masz: klasyczny wydruk w formie plakatu, w formie plakatu samoprzylepnego, obraz w ramie aluminiowej, obraz w antyramie, luksusowy wydruk za grubym akrylem, plakat na sztywnym podkładzie dibond, wydruk na macie magnetycznej oraz klasyczny obraz na płótnie.
W tym artykule skupimy się na metodzie montażu w warunkach domowych, bez użycia specjalistycznych narzędzi, każdej z wymienionych opcji.

 

  • Plakat

To wydruk grafiki na papierze gramatury 200g. Zamawiając taką produkt pozostawiamy Tobie wybór jego montażu. Możesz zamontować go bezpośrednio na wybranej powierzchni np. przy pomocy taśmy klejącej lub we własnym zakresie zakupić ramę lub antyramę i zainstalować w niej wydruk.

  • Plakat samoprzylepny

To wydruk na folii samoprzylepnej o matowym wykończeniu. Zastosowaliśmy tutaj wysokiej jakości folię z klejem kanalikowym po to, aby nawet niedoświadczony aplikator nie miał problemu z jej naklejeniem. Klej kanalikowy to warstwa kleju z mikrokanalikami, przez które rozprowadzane jest powietrze powstające podczas naklejania. Dzięki tej innowacyjnej technice unikamy efektu powstawania bąbelków powietrznych podczas przyklejania folii.

  • Plakat w ramie

To wydruk grafiki zainstalowany w ramce aluminiowej. Tyłem ramki jest płyta HDF z wprasowaną uprzednio zawieszką krokodylkową. Wystarczy zawiesić ramkę na wcześniej zainstalowanym w ścianie kołku.

  • Plakat w antyramie

To wydruk grafiki zainstalowany w klasycznej antyramie. Tyłem antyramy jest płyta HDF z wprasowaną uprzednio zawieszką krokodylkową. Wystarczy zawiesić antyramę na wcześniej zainstalowanym w ścianie kołku.

antyrama na ścianie
Plakat w antyramie - mocowanie
  • Plakat za akrylem

To druk grafiki na spodniej części szkła akrylowego. Produkt z serii luksusowych. Instalacja na ścianie odbywa się za pomocą czterech dystansów montażowych. Zamawiając ten produkt otrzymasz od nas dystanse, kołki rozporowe oraz papierowy szablon, uławiający precyzyjne wywiercenie dziur w ścianie. Przyłóż szablon do ściany, najlepiej za pomocą poziomicy, i na wylot zaznacz miejsca wiercenia dziur. Zainstaluj w wywierconych dziurach trzpienie dystansów za pomocą rozporowych kołków. Przyłóż do trzpieni akryl i dokręć dystansowe śruby. Zrób kilka kroków w tył i podziwiaj swoje dzieło :)

dystanse montażowe fotopleksi
Zamontuj podstawę dystansu do ściany za pomocą kołka rozporowego
motaż dystansów montażowych
Dokręć śrubę dystansu
wydruk pod pleksi na ścianie
Plakat za akrylem zamontowany na śrubie dystansowej

 

  • Plakat na dibondzie

To wydruk przyklejony na sztywną płytę trójwarstwową. Na tyle płyty zamontowaliśmy zawieszkę. Produkt ten zatem bez problemu zawiesisz na wcześniej zainstalowanym kołku w ścianie. Spora szerokość zawieszki pomoże w odpowiednim wypozycjonowaniu wydruku.

plakat na sztywnej płycie dibond
Zawieszka na tyle plakatu na dibondzie
  • Plakat magnetyczny

Montaż tego produktu nie wymaga żadnych dodatkowych instalacji. Otrzymujesz od nas magnetyczną matę, które dzięki prawom magnetycznym instaluje się sama na powierzchniach ją przyciągających. Nic więcej dodać.

  • Obraz na płótnie

To druk na płótnie bawełnianym naciągniętym na drewniany blejtram. Zadrukowane są również boczne krawędzie, dzięki czemu obraz nie wymaga dodatkowej oprawy w formie ramy. Sosnowy blejtram ma od góry zainstalowaną zawieszkę krokodylkową, która pozwoli odpowiednio wypoziomować produkt na ścianie.

motowanie obrazu na ścianie
Zawieszka krokodylkowa montowana do obrazu
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.