Promocje
Monkey vintage
Monkey vintage
37,00 zł 27,00 zł
Flamingo vintage
Flamingo vintage
37,00 zł 27,00 zł
Heron vintage - czarny
Heron vintage - czarny
37,00 zł 27,00 zł
Heron vintage - biały
Heron vintage - biały
37,00 zł 27,00 zł
Obrazy i plakaty - Technika mocowania
12.jpg

Jeżeli chcesz nadać aranżacjom nutkę indywidualizmu, nie bój się eksperymentować z dekoracjami. Ułatwi Ci to bogaty asortyment, w którym znajdziesz zarówno nowoczesne, jak i klasyczne oraz abstrakcyjne motywy graficzne w postaci obrazów i plakatów. Każdą z grafik tej kategorii możesz wydrukować na kilka sposobów. Do dyspozycji masz: klasyczny wydruk w formie plakatu, w formie plakatu samoprzylepnego, obraz w ramie aluminiowej, obraz w antyramie, luksusowy wydruk za grubym akrylem, plakat na sztywnym podkładzie dibond, wydruk na macie magnetycznej oraz klasyczny obraz na płótnie.
W tym artykule skupimy się na metodzie montażu w warunkach domowych, bez użycia specjalistycznych narzędzi, każdej z wymienionych opcji.


  • Plakat

To wydruk grafiki na papierze gramatury 200g. Zamawiając taką produkt pozostawiamy Tobie wybór jego montażu. Możesz zamontować go bezpośrednio na wybranej powierzchni np. przy pomocy taśmy klejącej lub we własnym zakresie zakupić ramę lub antyramę i zainstalować w niej wydruk.

  • Plakat samoprzylepny

To wydruk na folii samoprzylepnej o matowym wykończeniu. Zastosowaliśmy tutaj wysokiej jakości folię z klejem kanalikowym po to, aby nawet niedoświadczony aplikator nie miał problemu z jej naklejeniem. Klej kanalikowy to warstwa kleju z mikrokanalikami, przez które rozprowadzane jest powietrze powstające podczas naklejania. Dzięki tej innowacyjnej technice unikamy efektu powstawania bąbelków powietrznych podczas przyklejania folii.

  • Plakat w ramie

To wydruk grafiki zainstalowany w ramce aluminiowej. Tyłem ramki jest płyta HDF z wprasowaną uprzednio zawieszką krokodylkową. Wystarczy zawiesić ramkę na wcześniej zainstalowanym w ścianie kołku.

  • Plakat w antyramie

To wydruk grafiki zainstalowany w klasycznej antyramie. Tyłem antyramy jest płyta HDF z wprasowaną uprzednio zawieszką krokodylkową. Wystarczy zawiesić antyramę na wcześniej zainstalowanym w ścianie kołku.

Plakat w antyramie - mocowanie
  • Plakat za akrylem

To druk grafiki na spodniej części szkła akrylowego. Produkt z serii luksusowych. Instalacja na ścianie odbywa się za pomocą czterech dystansów montażowych. Zamawiając ten produkt otrzymasz od nas dystanse, kołki rozporowe oraz papierowy szablon, uławiający precyzyjne wywiercenie dziur w ścianie. Przyłóż szablon do ściany, najlepiej za pomocą poziomicy, i na wylot zaznacz miejsca wiercenia dziur. Zainstaluj w wywierconych dziurach trzpienie dystansów za pomocą rozporowych kołków. Przyłóż do trzpieni akryl i dokręć dystansowe śruby. Zrób kilka kroków w tył i podziwiaj swoje dzieło :)

Zamontuj podstawę dystansu do ściany za pomocą kołka rozporowego

Dokręć śrubę dystansu

Plakat za akrylem zamontowany


  • Plakat na dibondzie

To wydruk przyklejony na sztywną płytę trójwarstwową. Na tyle płyty zamontowaliśmy zawieszkę. Produkt ten zatem bez problemu zawiesisz na wcześniej zainstalowanym kołku w ścianie. Spora szerokość zawieszki pomoże w odpowiednim wypozycjonowaniu wydruku.

Zawieszka na tyle plakatu na dibondzie
  • Plakat magnetyczny

Montaż tego produktu nie wymaga żadnych dodatkowych instalacji. Otrzymujesz od nas magnetyczną matę, które dzięki prawom magnetycznym instaluje się sama na powierzchniach ją przyciągających. Nic więcej dodać.

  • Obraz na płótnie

To druk na płótnie bawełnianym naciągniętym na drewniany blejtram. Sosnowy blejtram ma od góry zainstalowaną zawieszkę krokodylkową. Obraz na płótnie zatem zawiesisz na wcześniej zainstalowanym w ścianie kołku.

Zawieszka krokodylkowa montowana do obrazu
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl