Płatności

Płatności

Zakupy sfinalizujesz w koszyku zamówień przy pomocy natychmiastowej płatności online. Jest to jedyna forma płatności. Dzięki natychmiastowej informacji o pomyślnie zakończonej transakcji będziemy mogli od razu przystąpić do realizacji zlecenia, bez zbędnego czekania na zaksięgowanie wpłaty ( nie dotyczy przelewu tradycyjnego). Korzystamy z popularnego serwisu płatniczego operatora PayU SA, z siedzibą w Poznaniu (KRS: 0000274399, NIP: 779-23-08-495)

Po kliknięciu "Płacę" zostaniesz przekierowany na stronę operatora payU, który obsłuży Twoją płatność. Serwis payU obsługuje liczne formy płatności: przelewy elektroniczne popularnych banków, przelewy tradycyjne, płatności kartami, BLIK, portfele elektroniczne ( Gpay, Apple pay). Listę dostępnych form płatności znajdziesz na stronie operatora https://poland.payu.com/rozwiazania-platnicze

Po udanym opłaceniu zostaniesz poinformowany mailowo przez operatora o statusie płatności a my dowiemy się o jej powodzeniu i natychmiast przystąpimy do realizacji.

Wszelkiej dodatkowej pomocy dotyczącej płatności uzyskasz tutaj:https://poland.payu.com/pomoc/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.