Materiał - naklejka jednokolorowa

Materiał - naklejka jednokolorowa

Naklejki wycinamy z litej folii samoprzylepnej, o matowym wykończeniu niemieckiego producenta Oracal. Do wyboru mają Państwo szeroki wachlarz kolorystyczny z którego wycinamy wybrany wzór.

kolory naklejek wzornik oracal

Jak aplikować naklejki ścienne i na jakie powierzchnie?

Naklejki jednokolorowe dostarczone są na arkuszu. Arkusz jest obrany ze zbędnych elementów i znajduje się na nim tylko wycięta grafika. Dla ułatwienia przyklejania z wierzchu naklejona jest folia transferowa ( nie dotyczy wszystkich wzorów). Odklejamy papierowy spód, przyklejamy całość na naszą powierzchnię, zaczynając od przyklejenia dowolnej krawędzi a następnie rozprowadzając/dociskając powoli od środka na zewnątrz, najlepiej przy pomocy miękkiej rakli lub np karty kredytowej. Na koniec odklejamy folię transportową.

Powierzchnia oklejana powinna być czysta i sucha, oczyszczona z kurzu i tłuszczu. W przypadku ścian powierzchnia powinna być nieporowata. Świeżo malowane ściany powinny być pozostawione do wyschnięcia przez minimum 3 tygodnie. Nie zaleca się przyklejania naklejek na ścianach pokrytych farbami lateksowymi z matowym wykończeniem oraz farbami zawierającymi składniki antygraffiti.


Jak naklejać naklejki na ścianę przeczytasz na naszym blogu: Naklejki na ścianę - technika naklejania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.